Kdo jsme

Jsme soukromá dřevařská firma s více jak stoletou tradicí. Zpracováváme výhradně surovinu z tvrdých listnatých dřevin pro využití v nábytkářských, tesařských a truhlářských, železničních a stavebních firmách. Uspokojujeme poptávky v České republice i v zahraničí.


Nedílnou součástí při zpracování dřevní hmoty je výroba podlahových celomasivních dřevěných parket – vlysů různých druhů vhodných pro bytové, kulturní, historické, sportovní a průmyslové interiéry.

Klasické parkety umíme dubové, bukové, jasanové, habrové, akátové a z červeného dubu.
Pro uspokojení zákazníků nabízíme masivní podlahy, jako jsou podlahová prkna, průmyslovou mozaiku - robustu, kantovku.

Jsme pravidelně zásobováni domácí dřevní surovinou v potřebném množství zajišťující i náročnou výrobu. Používaná hmota je certifikovaná PEFC.
Svou výrobní tradicí zajišťujeme vysokou kvalitu svých výrobků. Disponujeme kromě standardních strojních zařízení na pořez a opracování dřeva i technologickým zařízením pro výrobu masivních dřevěných podlah - parket, vlysů, průmyslové mozaiky, dubové špalíkové dlažby a nábytkářských přířezů.

Dále vyrábíme dubové plotovky včetně svlaků, zahradní plůtky, polotovary na výrobu kartáčů. Neméně důležitým produktem je výroba dřevěných palivových briket a různých druhů tvrdého paliva.